АЛБАН ХААГЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ

НИЙСЛЭЛИЙН АЯЛАЛ ЖУУЛЧЛАЛЫН ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ

Албан хаагчдын нэрс

Албан тушаал

Өрөөний дугаар

Ажлын утас

Цахим шуудан

Нэг. Газрын дарга

1.

С.Батбаатар

Дарга

501

70118687

Batbaatar.s@tourism.ub.gov.mn

2.

Ц.Энхтүвшин

Орлогч дарга

505

70158687

Enkhtuvshin.ts@ tourism.ub.gov.mn

Хоёр. Захиргааны хэлтэс

3.

Р.Батням

Хэлтсийн дарга

504

70148687

Batnyam.r@tourism.ub.gov.mn

4.

Э.Мөнхзул

Жуулчны аюулгүй байдал, тогтоол шийдвэрийн биелэлт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

504

70148687

Munkhzul.e@tourism.ub.gov.mn

5.

С.Баяржаргал

Дотоод ажил, хүний нөөц хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Bayarjargal.s@tourism.ub.gov.mn

6.

С.Туул

Үйлчилгээний байгууллага хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Tuul.s@tourism.ub.gov.mn

7.

Ч.Энх-Отгон

Үйлчилгээний чанар, стандарт хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Enkh-otgon.ch@tourism.ub.gov.mn

8.

Т.Туул

Даргын туслах, архив, бичиг хэргийн эрхлэгч

501

70118687

Tuul.t@tourism.ub.gov.mn

Гурав. Бодлогын хэрэгжилтийн хэлтэс

9.

В.Батчимэг

Хэлтсийн дарга

502А

70128687

Batchimeg.v@tourism.ub.gov.mn

10.

Н.Алтанзаяа

Хөгжлийн бодлого төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

502А

70128687

Altanzaya.n@tourism.ub.gov.mn

11.

Ш.Ундармаа

Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ, статистик, сургалт, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

502А

70128687

Undarmaa.sh@tourism.ub.gov.mn

12.

Б.Жаргалан

Дотоодын аялал жуулчлал, бүтээгдэхүүний хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн 502А 70128687 Jargalan.b@tourism.ub.gov.mn
13. О.Нямбат Соёлын аялал жуулчлал, эвент арга хэмжээ хариуцсан мэргэжилтэн 502А 70128687 Nyambat.o9966@gmail.com

Дөрөв. Мэдээлэл, сурталчилгааны хэлтэс

           

14.

Л.Цэвэлдэлгэр

Хэлтсийн дарга

506

70138687

Tseveldelger.l@tourism.ub.gov.mn

15.

Э.Оргилцэцэг

Маркетинг сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн

502 Б

70138687

Orgiltsetseg.e@tourism.ub.gov.mn

16.

Б.Ишдорж

Олон нийтийн харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

502 Б

70138687

Ishdorj.b@tourism.ub.gov.mn

17.

Д.Жавхлан

Жуулчны мэдээлэл, сурталчилгааны төвүүд хариуцсан менежер

101

70108687

Javhlan.d@tourism.ub.gov.mn

scroll to top