АЛБАН ХААГЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ

НИЙСЛЭЛИЙН АЯЛАЛ ЖУУЛЧЛАЛЫН ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ

Албан хаагчдын нэрс

Албан тушаал

Өрөөний дугаар

Ажлын утас

Цахим шуудан

Нэг. Газрын дарга

1.

А.Ариунгэрэл

Дарга

501

70118687

Ariungerel.a@tourism.ub.gov.mn

2.

Ц.Энхтүвшин

Орлогч дарга

505

70158687

Enkhtuvshin.ts@ tourism.ub.gov.mn

Хоёр. Захиргааны хэлтэс

3.

Х.Содномдэмбэрэл

Хэлтсийн дарга

504

70148687

Sodnomdemberel.kh@tourism.ub.gov.mn

4.

О.Нямбат

Жуулчны аюулгүй байдал, тогтоол шийдвэрийн биелэлт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

504

70148687

Nyambat.o@tourism.ub.gov.mn

5.

Д.Оюун-Эрдэнэ

Хүний нөөц, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Oyunerdene.d@tourism.ub.gov.mn

6.

С.Туул

Үйлчилгээний байгууллага хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Tuul.s@tourism.ub.gov.mn

7.

Ч.Энх-Отгон

Үйлчилгээний чанар, стандарт хариуцсан мэргэжилтэн

504

70148687

Enkh-otgon.ch@tourism.ub.gov.mn

8.

Л.Оюунхорлоо

Даргын туслах, архив, бичиг хэргийн эрхлэгч

501

70118687

Oyukhorloo.l@tourism.ub.gov.mn

Гурав. Бодлогын хэрэгжилтийн хэлтэс

9.

В.Батчимэг

Хэлтсийн дарга

502а

70128687

Batchimeg.v@tourism.ub.gov.mn

10.

Н.Алтанзаяа

Хөгжлийн бодлого төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

502а

70128687

Altanzaya.n@tourism.ub.gov.mn

11.

Т.Туул

Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ, статистик, сургалт, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

502а

70128687

Tuul.t@tourism.ub.gov.mn

12.

Б.Жаргалан

Дотоодын аялал жуулчлал, бүтээгдэхүүний хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн 502а 70128687 Jargalan.b@tourism.ub.gov.mn
13. Б.Халиун Соёлын аялал жуулчлал, эвент арга хэмжээ хариуцсан мэргэжилтэн 502а 70128687 Khaliun.b@tourism.ub.gov.mn

Дөрөв. Мэдээлэл, сурталчилгааны хэлтэс

14. Э.Мөнхзул Хэлтсийн дарга 502б 70138687 Munkhzul.e@tourism.ub.gov.mn

15.

Д.Ганболд

Хамтын ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

506

70138687

Ganbold.d@tourism.ub.gov.mn

16.

Б.Ишдорж

Маркетинг, сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн

502б

70138687

Ishdorj.b@tourism.ub.gov.mn

17.

Э.Оргилцэцэг

Олон нийтийн харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

502б

 70138687 Orgiltsetseg.e@tourism.ub.gov.mn

18.

Д.Жавхлан

Мэдээллийн төвүүд хариуцсан менежер

101

70108687

Javhlan.d@tourism.ub.gov.mn

scroll to top